Akce pro předškoláky

Školáček - třetí setkání

Zdeněk Havlík, 28. 12. 2013, 10:58

skolacek 2013-14-03V úterý 10. prosince 2013 se konalo v pořadí již třetí setkání našich předškoláků. Prosincové odpoledne nám připomnělo, že se nezadržitelně blíží vánoční svátky. Přesto maminky nepekly cukroví, tátové odložili svoji práci, babičky či dědečkové si našli čas, aby strávili spolu se svými malými předškoláky pár chvil ve školních lavicích. Náplní našeho společného setkání bylo vánoční tvoření.

Děti i rodiče dokázali, že to s nůžkami i lepidlem umí a vůbec jim nechybí tvořivý duch při výrobě vánočního svícnu. Hvězdy i hvězdičky rozzářily lavice. A co teprve až se svícen dozdobil barevnými flitry a vločkami! Malí i velcí byli na svoji práci pyšní. Zaslouženou odměnou všem byl samotný výrobek a rozzářené oči dětí. Ty v tvoření mohly dále pokračovat i doma, a proto si odnášely i slibované malé předvánoční překvapení - dáreček, který na ně po práci čekal. Děkujeme všem, kteří si našli čas s námi toto odpoledne strávit...

Mgr. Marie Budíková, Mgr. Markéta Součková