Akce pro předškoláky

Posezení u kávy a čaje

Zdeněk Havlík, 02. 12. 2014, 19:29

Posezeni-2014-01V úterý 25. listopadu 2014 se na přístavbě naší školy uskutečnila akce pro budoucí prvňáčky a jejich rodičů s názvem Posezení u kávy a čaje. Už před půl čtvrtou se s napětím chystali naši letošní prvňáčci, aby předvedli svým nástupcům - budoucím školákům a jejich rodičům, jak pracují ve svých hodinách a co všechno už za první měsíce zvládli.

Budoucí školáci si pak poprvé zkusili sednout do školních lavic a snažili se plnit zábavné úkoly u interaktivní tabule. Pak si hráli a zpívali a nakonec si prohlédli celou budovu přístavby. Největší atrakcí ve třídách se stalo „pítko", které chtěli všichni vyzkoušet. Po skončení ukázkových hodin se všichni sešli u kávy a čaje, děti si hrály, sladké občerstvení úspěšně mizelo z tácků a rodiče měli možnost diskutovat s vyučujícími. Věříme, že se všem u nás ve škole líbilo, a už teď se těšíme na další společné setkání, které je naplánováno na 13. ledna 2015.

Posezeni-2014-02Posezeni-2014-03Mgr. Ivana Fousková, Mgr. Dita Machová