Akce pro předškoláky

Posezení u kávy a čaje

Zdeněk Havlík, 05. 12. 2015, 10:44

Kava-caj-2015-01Ve čtvrtek 27. listopadu 2015 se na přístavbě naší školy uskutečnila akce pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče s názvem Posezení u kávy a čaje. Na zahájení akce o půl čtvrté netrpělivě čekali také naši současní prvňáčci, kteří všem přítomným rodičům předvedli, co se za tři měsíce ve škole již naučili .A že toho nebylo málo - znají skoro všechna písmena, počítají, a dokonce se učí i anglicky.

Budoucí školáci si zatím vyzkoušeli, jaké to je být v opravdové škole. Seznámili se nejen s budovou školy a paními učitelkami, ale stihli si vyrobit i masku čertíka a společně si zatancovat a zazpívat u interaktivní tabule pořádnou čertovskou písničku. Děti byly tak šikovné, že se naučily i krátkou říkanku, kterou potom předvedly rodičům a sklidily první zasloužený potlesk. Na závěr se mohli rodiče u kávy a čaje zeptat na vše, co je zajímá v souvislosti se zahájením školní docházky jejich dítěte. Doufáme, že se všem u nás na návštěvě líbilo a že se opět setkáme 14. ledna 2016 u zápisu nanečisto. Moc se těšíme...

Mgr. Markéta Ondráčková, Mgr. Pavla Sedláková

Kava-caj-2015-02Kava-caj-2015-03Kava-caj-2015-04Kava-caj-2015-05