Akce pro předškoláky

U zápisu s motýlky

Zdeněk Havlík, 08. 02. 2016, 19:23

Zapis-2016-01 kopieLetošní zima je na sníh skoupá, ale ve čtvrtek odpoledne 4. února 2016 nám nadělila pořádnou chumelenici. Byli jsme velmi potěšeni, že ani nepřízeň vrtkavého počasí neodradila rodiče od cesty k nám na přístavbu a v hojném počtu dorazili se svými předškoláky na zápis do 1. tříd.

Téměř všichni již znali prostředí školy z minulých akcí a to přispělo ke klidnému průběhu celého zápisu. Děti bez problémů komunikovaly se svými budoucími učitelkami, plnily zadané úkoly a byly přitom velmi šikovné a zvídavé. Mnohé z nich by chtěly jít do školy dříve než v září, jak moc se už těší. Za své předvedené výkony si děti odnášely pamětní list, perníkového motýlka a další drobnosti. Že tento den naplno prožívají i rodiče, bylo vidět z jejich tváří - chvilka nervozity, napětí, radosti, hrdosti nad odpověďmi jejich ratolestí a mnohdy i dojetí, které tyto chvíle přinášejí.

Moc děkujeme všem, kteří za námi přišli, a už teď se těšíme na 17. března, kdy proběhne další společné setkání dětí a učitelek budoucích prvních tříd. Tentokrát společně přivítáme jaro...

Rozhodnutí o přijetí dětí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2016-2017 je k dispozici ZDE.

Mgr. Markéta Ondráčková, Mg. Pavla Sedláková

Zapis-2016-02Zapis-2016-03Zapis-2016-04Zapis-2016-05

Kompletní fotogaleri ze zápisu dětí do 1. tříd si můžete prohlédnout ZDE.