Akce pro předškoláky

Než půjdeme do školy

Zdeněk Havlík, 15. 01. 2017, 11:09

Skolacek-2015-16-01Vážení rodiče a budoucí prvňáčci,

každým dnem se přibližuje chvíle, kdy přijdete poprvé společně navštívit základní školu. Děti s očekáváním nových zážitků a kamarádů, rodiče možná s mírnou obavou, zda se dětem bude ve škole líbit, na co všechno mají připravit děti pro zápis a posléze i pro vstup do první třídy.

A protože víme, že nástup dětí do školy je obdobím plným otázek a očekávání, připravily si paní učitelky prvního stupně ještě před zápisem akce, které by měly přinést do tohoto období více informací pro rodiče a zároveň podpořit děti v jejich přípravě na zápis.

Další dvě společná setkání, při kterých si už děti zahrají na školáky a rodičům bychom rádi předali podrobnější informace k organizaci školního roku, se uskuteční po zápise do prvních tříd. Setkání vždy proběhnou v budově přístavby na Tyršově ulici č. 321. Termíny a názvy všech akcí naleznete na internetových stránkách naší školy a plakáty s pozvánkou vždy včas najdete také ve Vaší mateřské škole.

A aby se děti měly na co těšit, už teď můžeme slíbit, že letošními setkáními nás provedou postavičky Ferdy Mravence, Berušky a jejich kamarádů z knížek Ondřeje Sekory. Už teď se na Vás, milí budoucí prvňáčci, moc těší Vaše paní učitelky

Mgr. Viera Buchtová a Mgr. Marie Budíková

SPOLEČNÁ SETKÁNÍ

6.-10. února 2017 - Dny otevřených dveří