Jednání parlamentu

Žákovský parlament 2016-2017 - 7. schůzka

Zdeněk Havlík, 29. 05. 2017, 19:51

Parlament15. května 2017 proběhla další schůzka členů žákovského parlamentu.

Program:

1. Úvod

2. Informace o MAP – ing. Jitka Zelená

3. Dotazníkové šetření - informace

4. Snídaně se starostou – informace

5. Příprava DNE NARUBY

6. Různé

Po úvodním zahájení 7. setkání žákovského parlamentu jsme přivítali koordinátorku projektu MAP (Místní akční plánování) paní inženýrku Jitku Zelenou. Poskytla nám informace o tomto projektu a předala informační materiály. Bližší informace o projektu jsou na stránkách www.nmnm.cz.

Vybrané třídy se zúčastní vyplňování dotazníku, jehož cílem bude sběr informací k analýze projektu z oblasti vybavenosti školy, z oblasti sportu a volného času. Je možné navrhnout i vlastní projekt. Projednávat náměty z mapování situace v okolí školy a v našem městě, kterému jsme se věnovali při posledních setkáních, budou zástupci žákovského parlamentu na akci „Snídaně se starostou".

Žákovský parlament naplánoval akci DEN NARUBY. Proběhne 2. června 2017 pro žáky 5.–9. ročníku. V tento den bude vše jinak. Děvčata si vymění role s chlapci, žáci ve výuce nahradí učitele, dokonce i zvonění se nám změní. O velké přestávce proběhne volba MISS a MISSÁKA NARUBY. Soutěžit bude za každou třídu vybraná dvojice. Těšíme se na den plný legrace, veselých převleků a zábavného učení...

Mgr. Hana Knapčoková