Jednání parlamentu

Snídaně se starostou Nového Města

Zdeněk Havlík, 06. 06. 2017, 19:05

Snidane-starosta-2017-01Ve středu 24. května 2017 se vybraní členové žákovského parlamentu zúčastnili snídaně se starostou. Přítomni byli zástupci všech škol v Novém Městě na Moravě a vedení našeho města.

Proběhlo vyhodnocení dotazníku, který nedávno vyplňovali žáci jednotlivých škol. Vyjadřovali se k rozvoji našeho města – co by si přáli, co jim chybí... Výsledky můžete najít na stránkách našeho města (projekt MAP). Kdo se dotazníkového šetření neúčastnil a měl by zájem, může dotazník vyplnit individuálně ZDE.

Následovala diskuze na téma: Jak vidí žáci problematiku vzdělávání a výchovy dětí, co jim ve školách chybí a s čím jsou naopak spokojeni, co se dělá ve škole dobře, co by se dalo ještě zlepšit. Setkání bylo zajímavé a rádi si jej zopakujeme.

Mgr. Hana Knapčoková