Uskutečněné akce

Vánoční diskotéka s Puclíkem

Zdeněk Havlík, 21. 12. 2013, 20:24

Disko-Vanoce-2013-01Redakce školního časopisu Puclík uspořádala již tradičně pro žáky druhého stupně vánoční diskotéku spojenou s netradičními soutěžemi. Velice obtížně by se dalo spočítat, kolikátá v řadě již tato diskotéka byla. O hudbu, laserovou show a spoustu dalších diskotékových efektů se opět postaral skvělý diskžokej David Hamerský. Ten dokázal vytáhnout na parket i některé zaryté „netancovače".

Tradiční soutěží byla vánoční štafeta. Soutěžily pětičlenné týmy ze všech tříd a plnily obvyklé vánoční disciplíny: zahánění kapra do koše, zbavování kapra šupin, zapalování svíčky jednou rukou, stavění sněhuláka... Závěrečnou disciplínou bylo pojídání větrníku bez použití rukou.

Tancování a řádění až do poslední minuty nás utvrdilo v tom, že i příští rok si vánoční diskotéka s Puclíkem určitě najde spoustu nadšených zájemců... Děkujeme všem, kteří diskotéku připravili.

Mgr. Petr Smékal

Disko-Vanoce-2013-02Disko-Vanoce-2013-03Disko-Vanoce-2013-04Disko-Vanoce-2013-05

Další obrázky si můžete prohlédnout ve fotogalerii ZDE.