Uskutečněné akce

Školní Ježíšek s Puclíkem

Zdeněk Havlík, 24. 12. 2013, 17:25

Jezisek-2013-01V pátek 20. prosince 2013 se redakce školního časopisu Puclík rozhodla, že vypomůže Ježíškovi s nadílkou alespoň u nás ve škole. První hodinu odešli žáci z druhého stupně do kina, my jsme ale nezaháleli a začali třídit dárky, které se nashromáždily pod školním vánočním stromečkem, dávat je do pytlů a nakládat do andělských saní. A že jich letos bylo!

Po skončení této práce jsme se šli převlíknout do andělských kostýmů, abychom mohli začít nadělovat ve třídách prvního stupně. Na hlavní budově jsou pouze čtvrté a páté třídy, takže nadílka netrvala moc dlouho. Větším oříškem však byl druhý stupeň. Kvůli návštěvě kina se třídy vrátily zpět do školy poměrně dlouho, a tak jsme skoro nestíhali roznášet, protože dárků bylo opravdu požehnaně. Rozdělili jsme se tedy do dvou skupin, abychom stihli všechny dárky doručit do těch správných rukou. Řeknu vám, že jsme se nezastavili ani na chvíli a že pro nás všechny bylo opravdu velké překvapení, když se nám dvacet minut před koncem vyučování podařilo doručit poslední dárek.

Pak jsme se alespoň na chvíli vydali do našich tříd a společně s nimi tak strávili poslední školní minuty v roce 2013. Redakce časopisu Puclík přeje všem žákům, učitelům i ostatním zaměstnancům školy krásné a spokojené Vánoce, hezké prázdniny a v příštím roce pevné zdraví a mnoho úspěchů ve škole i mimo ni...

Nina Křížová, 7.B

Jezisek-2013-02Jezisek-2013-03Jezisek-2013-04Jezisek-2013-05

Další obrázky si můžete prohlédnout ve fotogalerii ZDE.