Uskutečněné akce

Diskotéka k narozeninám

Zdeněk Havlík, 29. 06. 2014, 09:35

Disko-2014-01Před několika týdny oslavil náš školní časopis Puclík docela obdivuhodné výročí – 15 let své existence. Kdyby byl Puclík dítětem, dostal by právě občanský průkaz. My jsme ale jeho narozeniny oslavili jinak. Výročí jsme pojali jednak komorně a na redakční radě jsme bouchli šampaňské (pochopitelně dětské) a snědli krabici zákusků. Druhá část oslav už ale patřila všem – tedy nejen redakční radě, ale i všem našim čtenářům ve škole. Uspořádali jsme totiž narozeninovou diskotéku.

Vstupenkou se stal svítící náramek, který každý obdržel u vchodu, a vážně to vypadalo bezvadně, když nás DJ občas vyzval, abychom všichni zamávali. To bylo všude barviček...! Naším diskžokejem byl jako už tradičně David Hamerský, který pouštěl hudbu především na přání, a tak si na své přišel na parketu každý. Zněli Kabáti, taneční hudba, ale i staré „pecky" , na které už určitě tančili rodiče (a možná i prarodiče) našich žáků. Redakce Puclíku pak celý večer proložila dvěma soutěžemi. Hrála se židličkovaná v docela masivním počtu a pak proběhla taneční soutěž, kdy páry tančily tak, že mezi svými čely musely držet krabičku lentilek. A nutno říct, že někteří měli naprosto obdivuhodnou výdrž!

Za tři a půl hodiny se určitě každý pořádně vytancoval a pobavil a naši zábavu pak ukončila laserová show a poslední blok písniček. Jsem moc rádi, že podle všech ohlasů se diskotéka líbila, a třeba si zase při další příležitosti, jako jsou Vánoce či konec školního roku, podobnou akci zopakujeme.

Mgr. Dagmar Svobodová

Disko-2014-02Disko-2014-03Disko-2014-04Disko-2014-05Disko-2014-06Disko-2014-07Disko-2014-08Disko-2014-09