Uskutečněné akce

Vánoční diskotéka se sáňkami a beránkem

Zdeněk Havlík, 30. 12. 2014, 15:15

Disko-2014-01Jako každý rok se i letos sešli žáci naší školy na vánočně laděné diskotéce, kterou pořádal v kulturním domě školní časopis Puclík. Letos poprvé zde mohly být i čtvrté a páté třídy a myslím, že si diskotékový rumraj opravdu užily. K vánočnímu tanci nám hrál diskžokej David Hamerský a jeho závěrečná laserová show byla jako vždy skvělá.

Tradiční vánoční štafeta tříd byla letos lehce pozměněná a nové soutěže se povedly. Například závody v tažení saní nebo pojídání koblih bez pomocí rukou byly opravdu napínavé a na závodnících byl doslova vidět zápal pro hru.

Závěrečná písnička Půlnoční od Václava Neckáře nás všechny naladila na tu správnou vánoční náladu, když už to neudělalo počasí, a celý sál si sborově zazpíval: „Beránku náš..." Snad se příští rok sejdeme zase a společně zatrsáme na nejnovější hity na další diskotéce.

Mgr. Petr Smékal

Disko-2014-02Disko-2014-03Disko-2014-04Disko-2014-05

Kompletní diskotékovou fotogalerii si můžete prohlédnout ZDE.