Uskutečněné akce

Turnaj v bowlingu

Zdeněk Havlík, 30. 11. 2015, 19:31

Bowling-2015-01Opět po roce se sešla smíšená čtyřčlenná družstva ze všech šestých až devátých tříd, aby změřila své síly na tradičním podzimním bowlingovém turnaji, který již několik let pořádá školní časopis Puclík. Bowlingová herna Penzionu Vrchovina tak byla ve čtvrtek 19. listopadu 2015 svědkem obrovského nasazení, skvělých výkonů a také spousty legrace, což všechno k této hře neodmyslitelně patří. Turnaj zahájila v pravé poledne družstva šestých tříd a během následujících čtyř hodin se na všech dráhách koulelo jako o život.

Někomu se dařilo lépe, někomu hůř, ale tak už to v soutěžích chodí. S prázdnou však neodešel nikdo, protože každé družstvo si za svůj výkon odměnu zasloužilo. Redakce časopisu Puclík měla pro všechny zúčastněné připraveny nejenom diplomy, ale i sladké odměny a pro vítěze také tradiční šampíčko.

A jak to celé dopadlo? V kategorii 6. tříd si nejlépe vedla 6.A, druhé místo patřilo třídě 6.C a třetí příčku obsadila 6.B. Nejúspěšnějším hráčem tohoto ročníku se stal Michal Žváček ze 6.B. V kategorii 7. tříd zvítězila 7.A, druhé místo vybojovala 7.C a třetí skončila 7.B. Nejvíce bodů ze všech sedmáků naházel Jaromír Mráz ze 7.C. I osmé třídy dodržely pořadí předchozích ročníků, a tak v čele stanula 8.A, za ní 8.C a třetí skončila 8.B. Roman Svoboda z 8.A naházel ze všech nejvíc. Turnaj zakončila družstva devátých tříd, mezi kterými byla nejúspěšnější 9.C. Druhé místo uhájila 9.B a třetí pozice patřila třídě 9.A. Nejlepším hráčem devítek i celého turnaje se stal Michal Žák z 9.C, který v součtu obou hracích kol naházel celkem 243 bodů.

Všem účastníkům turnaje děkujeme za skvělou atmosféru, a jestli se vám koulování s Puclíkem líbilo, tak třeba zase za rok...

Zdeněk Havlík

Bowling-2015-02Bowling-2015-03Bowling-2015-04Bowling-2015-05

Kompletní fotogalerii z turnaje si můžete prohlédnout ZDE.