Uskutečněné akce

Vánoční diskotéka na sněhu

Zdeněk Havlík, 25. 12. 2015, 13:16

Disko-2015-01Ani v letošním předvánočním shonu nemohla chybět tradiční vánoční diskotéka, kterou už léta letoucí pro žáky naší školy připravuje redakce školního časopisu Puclík. Je to taková nepsaná předzvěst toho, že Vánoce a s nimi spojené prázdniny jsou opravdu blízko. A tak jsme letos sáhli po osvědčeném scénáři a naším jediným cílem bylo, aby se všichni dobře pobavili, zařádili si na tanečním parketu a celé zábavné odpoledne si co nejlíp užili. Naše pozvání do kulturního domu přijalo ve čtvrtek 17. prosince 2015 na 180 žáků 4.-9. tříd.

Starost o hudbu a všechny efekty, které k pořádné diskotéce neodmyslitelně patří, jsme přenechali profesionálům, a tak jsme měli opět po roce možnost vychutnat si hity, které nám mixoval diskžokej David Hamerský. Nechyběla ani oblíbená laserová show, která v umělé mlze vypadala opravdu efektně, písničky na přání, svítící náramky a samozřejmě tradiční vánoční štafeta.

Průběh této soutěže, kdy spolu soupeří vždy třídy dvou sousedních ročníků, jsme pro letošek malinko upravili, ale zlatý hřeb - pojídání koblížku se šlehačkou bez pomoci rukou - jsme v ní pochopitelně nechali. Je jasné, že v této soutěži nejde ani tak o vítězství jako spíš o legraci a dobrou zábavu, což se letos určitě povedlo. Úspěšné týmy se ale své sladké odměny dočkali.

Na úplný závěr si pro nás pan diskžokej schoval překvapení - k písničce na rozloučenou, kterou nemohla být žádná jiná než Půlnoční od Václava Neckáře, se všem přítomným začal sypat na hlavu sníh... Byla to krásná a symbolická tečka obzvlášť v situaci, kdy počasí venku připomíná víc jaro než blížící se Vánoce.

Díky všem za skvělou atmosféru a snad zase za rok...

Zdeněk Havlík

Disko-2015-02Disko-2015-03Disko-2015-04Disko-2015-05Disko-2015-06Disko-2015-07Disko-2015-08Disko-2015-09

Kompletní fotogalerii z letošní diskotéky si můžete prohlédnout ZDE.