Uskutečněné akce

Vánoční laserová diskotéka

Dagmar Svobodová, 17. 12. 2012, 00:00

disko 2012-01

Kdo šel v úterý 11. prosince 2012 navečer kolem novoměstského kulturního domu, asi jen těžko přeslechl svižné rytmy taneční hudby, která se odtud ozývala.

Redakce školního časopisu Puclík zde totiž pořádala tradiční vánoční diskotéku pro žáky 6.-9. tříd. O výběr hudby se postaral diskžokej David Hamerský, který hrál nejen současné hity, ale snažil se vyhovět i všem, kteří nějakou písničku chtěli zahrát na přání. Protože tanečníků bylo na parketu hodně a tančili s velkým nasazením, redakce školního časopisu nakonec hudební produkci přerušila pouze jedním blokem soutěží – štafetou na motivy vánočních zvyků: rozbalování dárků, zapalování prskavky jednou rukou, pečení vánočního cukroví, lov kapra nebo třeba pojídání vánočních koláčků, kterými se někteří soutěžící v zápalu boje málem udusili :o))).

S ohledem na podmínky a možnosti, které se v kulturním domě nabízejí, jsme si museli samozřejmě pomoct nebo případně nějakou disciplínu vylepšit, takže kapra představovaly nafukovací balónky, cukroví se dělalo z plastelíny a při pojídání koláčků se třeba nesměly použít ruce. Ale největší atrakci byla asi laserová show pana diskžokeje, která děti i učitele doslova nadchla. Jsme rádi, že se diskotéka setkala s velmi kladným ohlasem, a doufáme, že se nám něco podobného podaří uspořádat i v příštím roce.

disko 2012-02

disko 2012-03disko 2012-04disko 2012-05disko 2012-06disko 2012-07disko 2012-09