Akce školní družiny

Páťáci se loučí s družinou

Zdeněk Havlík, 05. 07. 2017, 08:25

SD-Louceni-2017-0120. červen 2017 byl ve 3. oddělení školní družiny trochu netradiční. Naši páťáci - Natálka, Martička, Ivanka, Pavlík, Martin, Vašík a Matouš se loučili s družinou. Ve školní družině letos končí i některé mladší děti, ale jsou to právě páťáci, pro které je tento krok největší, protože přecházejí na druhý stupeň základní školy.

Páťáci proto připravili pro svoje mladší kamarády zábavnou, soutěživou párty. A ne jinak než balónkovou, protože poník Pinkie Pie, pro kterého jsme celý měsíc plnili úkoly a snažili se jej vrátit do stáda poníků, má ráda balónky. Soutěžilo se ve dvou týmech. Přenášela se voda, skákalo v pytli, nafukovali se balónky. A protože mnozí o prázdninách poletí k moři, tak si děti navlékly havajský věnec. Každé družstvo také předvedlo svůj volný program. Bylo připraveno i malé občerstvení.

Nakonec čekala na soutěžící sladká odměna a odcházející žáci dostali drobný dárek. Pět roků strávených ve školní družině je docela dlouhá doba. Mnozí prošli všemi třemi odděleními a doufáme, že se obohatili o mnoho zajímavých zkušeností a zážitků. V příštím školním roce sice nebudou do družiny chodit, ale to neznamená, že své kamarády nemohou navštívit.

Marie Roušová

SD-Louceni-2017-02SD-Louceni-2017-03SD-Louceni-2017-04SD-Louceni-2017-05