Sběrové akce

Recyklohraní

Zdeněk Havlík, 11. 11. 2016, 20:26

Recyklohrani-2016-01Určitě víte, že ve škole můžeme odevzdávat staré a vysloužilé elektrospotřebiče a stejně tak vybité baterie. A jak jsme byli za loňský školní rok úspěšní? Elektroodpadu jsme vytřídili a odevzdali celkem 631 kg a baterií 364 kg.

Za toto množství jsme získali body v Recyklohraní, které můžeme směňovat za nejrůznější vybavení. Naposledy to byl stolní fotbálek, stolní hry, různé drobné papírenské zboží a podobně. Body získáváme ale také za průběžné plnění úkolů, které jsou pravidelně vypisovány.

V letošním roce máme již jeden úkol splněn. Nejprve jsme dostali indicie a na internetu vyhledávali odpovědi k otázkám, které nakonec vytvořily tajenku. Pak se žáci Ekotýmu o podzimních prázdninách sešli a společnými silami vytvořili z tužkových baterií obrys naší republiky. No, co na ni říkáte?

Mgr. Martina Janíčková

Recyklohrani-2016-02Recyklohrani-2016-03Recyklohrani-2016-04Recyklohrani-2016-05