Netradiční vyučování

Polštářkový den ve 2.A

Zdeněk Havlík, 08. 12. 2013, 17:51

Polstare-01Ve středu 25. listopadu 2013 jsme si ve 2.A opět zpestřili vyučování. Děti přišly v tento den do školy se svým nejoblíbenějším polštářkem. Tedy ne úplně všechny - pár dětí zapomnělo, tak jim polštářky zapůjčili třeťáci. Tímto jim ještě jednou móóóc děkujeme.

Celý den jsme tedy věnovali polštářkům a všemu, co k nim patří. V českém jazyce jsme tvořili slova, psali polštářkové věty oznamovací, tázací, rozkazovací a přací, četli jsme pohádku O polštáři a peřině. V matematice jsme prodávali polštářky, počítali slovní úlohy a polštářkové příklady.

V tělocviku čekal na děti hod polštářem do dálky, polštářová honička, rozcvička, soutěže a hlavně na závěr polštářková bitva. Tu si teda všichni moc užili! A v prvouce jsme si povídali o usínání a zimním spánku...

Mgr. Jaroslava Truksová

Polstare-02Polstare-03Polstare-04Polstare-05