Akce a soutěže

Den učitelů ve Slavkovicích

Zdeněk Havlík, 08. 04. 2014, 13:10

Den-uc-2014-01V naší škole se stalo tradicí, že nejstarší ročník si vezme svátek učitelů do svých rukou... Letos nás naši čtvrťáci pořádně překvapili – a to velmi mile.

O velké přestávce pozvali všechny učitelky i paní školnici do kávou provoněné kanceláře (uvařili nám ji sami a naservírovali v porcelánu). Ke kávě jsme měli k „zakousnutí" výborný oříškový dort. A že nebyl ledajaký – čtvrťáci nám ho sami společně upekli a nazdobili!

Ale to nebylo všechno – po přestávce se ujali role učitelů a zastoupili nás ve vyučování. Všichni čtvrťáci měli předem nachystané přípravy do hodin. Mladší žáky rozdělili do skupin a ti podle pokynů pracovali do sešitů, na tabuli, četli, soutěžili a hlavně na slovo poslouchali své nové „pedagogy". Všem čtvrťákům děkujeme za krásný den...

Mgr. Jana Láchová

Den-uc-2014-02Den-uc-2014-03Den-uc-2014-04Den-uc-2014-05