Akce a soutěže

Vánoční ohlédnutí ve Slavkovicích

Zdeněk Havlík, 11. 01. 2015, 09:59

Sl-Vanoce-2014-01I v naší malé škole jsme se těšili na Vánoce. Od prvního adventního týdne jsme každý den ráno zpívali koledy u nazdobeného věnce. Vždy jeden šťastlivec si vylosoval malé překvapení, které pro děti nachystaly paní učitelky. V hodinách výtvarné výchovy a praktických činností vznikaly andělé i čerti a ti zdobí naše chodby.

S obavou jsme očekávali příchod čerta a Mikuláše. S dětmi z mateřské školy jsme nacvičili koledy, které rozsvítily stromek v obci. Moc se nám líbila hudební filmová pohádka Tři bratři od pana Jana Svěráka. Poslední den před prázdninami jsme si před nadělováním poměřili síly ve vánoční soutěži. Procvičovali jsme nejen hlavu a obratnost těla, ale také týmovou práci v deseti disciplínách.

Po předání cen třem nejlepším už došlo k nadělování. I letos byly dárky krásné, nápadité, vyrobené z různých materiálů. Všichni jsme si popřáli pěkného ježíška, hodně štěstí v novém roce a hlavně pevné zdraví. Zvonečkem jsme odzvonili rok 2014...

Mgr. Jana Láchová

Sl-Vanoce-2014-02Sl-Vanoce-2014-03Sl-Vanoce-2014-04Sl-Vanoce-2014-05