Projektové akce

E-Twinningová spolupráce ZŠ Slavkovice

Zdeněk Havlík, 27. 09. 2014, 11:27

Sl-e-twinningJednou z forem prezentace činností spojených s projektem Partnerství škol Comenius je spolupráce zapojených škol přes e-Twinning. Před prázdninami jsme si vymysleli celkem obyčejné, přesto vítané téma: Prázdniny očima dětí - slovní i kreslené vyjádření dětí k období letních prázdnin zaměřené na rodinné vazby, poznávání svého okolí a vlasti, popřípadě zahraničí. Zvolili jsme dvojí podobu - pro 1.-3. ročník kreslené vyjádření a zdokumentování ankety Co tě napadne, když se řekne prázdniny..., žáci 4. ročníku se pokusili převést svoje těšení na stránky papíru.

Výsledky tohoto snažení jsme uložili na internetové stránky e-Twinningu a už se těšíme, až svoje příspěvky přidají i naši partneři ze Slovenska a Rakouska. Během prvních týdnů školy bychom rádi projekt ukončili s tím, že zhodnotíme a porovnáme těšení a plány se skutečnými prázdninovými prožitky a prohlédneme si, jak prázdniny prožili naši kamarádi z partnerských škol v Bratislavě a Gunskirchenu.

Ivana Staňková