Superfarmář

Zdeněk Havlík, 26. 04. 2015, 11:09

Sl-Superfarmar-kraj-01Ve čtvrtek 16. dubna 2015 se vítězové školního turnaje ve stolní hře Superfarmář zúčastnili krajského kola ve Žďáru nad Sázavou. Verunka Hlaváčová a Vojta Sláma ze ZŠ Slavkovice jeli s velkým odhodláním dát do soutěžního klání všechen svůj um, logiku, schopnost taktizovat a volit správnou strategii pro získávání zvířátek do stáda. Sešlo se 57 soutěžících z celého Kraje Vysočina a také děti z Pardubického kraje, kde zatím svoje koordinátory nemají.

Po dvou základních vyřazovacích kolech se nám bohužel nepodařilo postoupit do semifinále. Pro nepostupující pokračovalo soutěžení na poli výtvarném – děti měly kreslit obrázek postaviček z her od pořádající firmy Pygmalino.

Dopoledne uběhlo v radostné atmosféře a domů si děti odvezly nejen pěkný zážitek a tašku dárečků, ale hlavně přesvědčení, že příští rok „to dáme"!

Ivana Staňková