Významné ocenění ZŠ Slavkovice

Zdeněk Havlík, 29. 11. 2016, 19:23

Sl-certifikat-2016-01Sl-certifikat-2016-02V minulém školním roce pracovaly děti ze školní družiny ve Slavkovicích pod vedením paní vychovatelky Ivany Staňkové na eTwiningovém projektu nazvaném Račte vstoupit, do kterého se zapojily společně s devíti školami z České a Slovenské republiky. Nyní se jim za jejich vynikající práci dostalo zaslouženého ocenění - škole byl udělen evropský certifikát kvality.

Spolu s tímto certifikátem škola obdržela i následující dopis:

Vážená paní Staňková!

Gratulujeme! Jako ocenění Vaší vynikající práce na eTwinningovém projektu „RAČTE VSTOUPIT" byl Vaší škole udělen evropský certifikát kvality (European Quality Label). Toto ocenění je důkazem toho, že Vaše práce, práce studentů a celé školy odpovídá vysokým evropským měřítkům.

Certifikát, který jste obdrželi, si můžete zveřejnit na svých webových stránkách a vystavit ve škole na dobře viditelném místě. Váš projekt bude navíc zveřejněn ve zvláštní sekci evropského portálu www.etwinning.net. Ještě jednou gratulujeme k jedinečnému úspěchu a doufáme, že se s Vámi během roku setkáme na některé z akcí v rámci aktivity eTwinning.

eTwinning Team

Ke gratulaci do Slavkovic se rádi připojujeme...