Svět poníků - Pinkie Pie

Zdeněk Havlík, 01. 07. 2017, 07:55

Sl-SD-Hra-09-01Kdo jiný by mohl zakončovat naše roční setkávání s poníky než Maličká Pája... Je totiž veselá a bezstarostná – stejně jako děti při očekávání dvouměsíčních prázdnin. K tomu miluje oslavy a ráda peče dobroty. Na tohle všechno jsme se v červnu těšili.

Oslavili jsme Den dětí kreslením na chodník a vymýšleli dobroty, které si upečeme na závěrečnou oslavu. Přeříkávali jsme jazykolamy, kterými jsme bavili kamarády, a hráli jsme hry oblíbené na oslavách – s balónky, vtipné soutěže apod.

Těšili jsme se na zábavný program, který si pro nás již tradičně připravují čtvrťáci na rozloučenou.

A jsme u konce! Po sečtení razítek za měsíční plnění úkolů, za soutěžení a za mimořádné aktivity bylo jasno...Vítězi celoroční hry se stali:

• 1. Adam Straka, 4. ročník
  • 2. Florián Tecl, 4. ročník
  • 3. Hana Košťálová, 3. ročník

Vítězové byli pochváleni a odměněni a ti, kteří nasbírali nejméně osm nálepek z deseti, mohli hledat poklad. Nyní se všichni ještě těšíme na balíček dárků od autorů projektu My Little Pony. V posledních dnech školního roku jsme se rozloučili s kamarády ze 4. ročníku, pro které jsme připravili trička a pamětní list...

A hurááá na prázdniny!

Shrnutí našeho červnového, ale i celoročního snažení si můžete prohlédnout ZDE.

Ivana Staňková