Den naruby – hlasování

Poslední květnový den byl u nás ve škole celý naruby. Přivítaly nás barevné balónky, místo zvonění zněly oblíbené hity, před tabulí stáli noví učitelé a učitelky…

Den naruby – hlasování

Byli to odvážlivci z řad žáků, kteří si v tento den vyměnili svoje místo s pedagogy a připravili si hodiny pro své spolužáky. Zjistili, že to není vždy úplně jednoduché. Další změnou byli žáci samotní. Dívky se nám proměnily v drsňáky či elegány, chlapci v krásné nastrojené krasavice s rozličnými módními doplňky. Abychom z nich vybrali ty „nej…“ a mohli zvolit MISS a MISSÁKA NARUBY, potřebujeme vaši pomoc. Tak neváhejte a podpořte své favority!

Hlasovat můžete pouze jednou, svůj hlas můžete během jednoho hlasování dát více finalistům. Hlasovat lze tedy například pro svého favorita ze třídy 9.C a pak pro své další favority z ostatních tříd. V rámci hlasování vyberte vždy alespoň jednoho zástupce za muže a jednu zástupkyni za ženy. Hlasování začíná v úterý 5. 6. 2018 v 18:00 hodin a končí v úterý 12. 6. 2018 v 18:00 hodin.

Vstup do hlasování ZDE.