1.A zpátky ve školce

Ne, nelekejte se, že by se nám celá 1.A vrátila zpět do školky. Přijali jsme pozvání k návštěvě od Křemílků z MŠ Drobného…

1.A zpátky ve školce

V pondělí 3. února 2020 nastal den D. Vyzbrojeni dobrou náladou, knihou o Křemílkovi a Vochomůrkovi a drobnými dárečky jsme vyrazili. Uvítání bylo úžasné! Děti si hned našly své kamarády a po přečtení pohádky a zazpívání si písničky zbyl čas si i společně pohrát.

Ve školce se nám moc líbilo a budoucí školáky jsme na oplátku pozvali zase k nám do školy.

Mgr. Pavla Sedláková

—————————————————————————————————————————————-

Anežka Voráčková: „Když jsme byli ve školce, tak se mi líbilo, jak jsme dětem četli pohádku a jak jsme zpívali. Písnička se všem líbila, protože byla veselá.“

Elena Marková: „Líbilo se mi, jak jsem se potkala s kamarády. Pohrála jsem si s nimi, mají moc krásné hračky.“