Charakteristika

Školní poradenské pracoviště poskytuje poradenské služby a s nimi spojenou informační a metodickou podporu učitelům, žákům a jejich rodičům. Je tvořeno výchovnou poradkyní, metodikem prevence a ředitelem školy, kteří úzce spolupracují s třídními učiteli a ostatními pedagogy jakož i poradenskými zařízeními (PPP, SPC).

Náplň činnosti

• komunikace o podpůrných opatřeních se ŠPZ (záznam o konzultaci je v doporučení)
  • podpora při poskytování podpůrných opatření školou
  • sledování a vyhodnocování PLPP a poskytovaných podpůrných opatřeních vyššího stupně