Babičko, dědečku…

redakce  Sdílet článek na nebo

Naše škola se zapojila do projektu MAP II v území dopadu ORP Nové Město na Moravě. Jedná se o zajímavý a ušlechtilý projekt, jehož cílem je udělat radost seniorům z novoměstského DPS…

Babičko, dědečku…

V současné nelehké době, kdy všem chybí sociální kontakty, je chceme alespoň na dálku pozdravit a potěšit. Projekt na 1. ZŠ zaštítil školní žákovský parlament. Žáci z různých tříd nakreslili vánoční přáníčka, v nichž se objevilo vše, co k Vánocům patří a co máme tolik rádi – vánoční stromečky, dárečky, sněhové vločky, kapříci, cukroví, svíčky, sněhuláci… Členové žákovského parlamentu tato přáníčka doplnili o vánoční pozdrav a popřáli babičkám a dědečkům krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví, lásky a pohody.

V pondělí 20. 12. 2021 se zástupci žáků vydali do domu s pečovatelskou službou v Novém Městě na Moravě a paní ředitelce Haně Janů naše přáníčka předali. Věříme, že jim v této vánoční době udělají radost.

Děkujeme žákům, kteří na projektu spolupracovali, a MAP II za možnost se do výzvy zapojit. Všem žákům i pracovníkům školy přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok.

Mgr. Hana Knapčoková

 
Dotazník