Barevné malování křídami

Měsíc září přináší dětem ve škole vždy mnoho nových, ale i tradičních akcí…

Barevné malování křídami

Mezi ty tradiční, oblíbené akce patří i Barevné malování křídami pro děti 1. stupně. V letošním školním roce jsme se všichni sešli v úterý 19. září před přístavbou školy.

Za krátkou chvíli jindy šedivé chodníky začaly připomínat rozkvetlou louku. Děti se zaujetím ve dvojicích malovaly své obrázky, potichounku si při tom povídaly a sluníčko, které je šimralo při práci na tvářích, příjemně hřálo.

Na závěr byli oceněni nejen nejlepší malíři v každém ročníku, ale poprvé byla udělena i zvláštní cena, kterou získala děvčata ze třetích tříd za svůj obrázek s názvem Strom přátelství a lásky.

Věříme, že obrázky od dětí, které zdobily chodníky i v následujících dnech, vyvolaly úsměv na tváři a příjemný pocit u srdce všem kolemjdoucím stejně jako nám.

Mgr. Markéta Ondráčková, Mgr. Pavla Sedláková