Bezpečný internet

Tradiční krajská soutěž a tradiční obsah, kdy si žáci mohli zasoutěžit v šestém ročníku soutěže Kraje pro bezpečný internet…

Bezpečný internet

Soutěž má především edukativní cíl – zvýšení povědomí o aktuálních hrozbách na internetu. Součástí soutěže jsou e-learningové kurzy, které končí soutěžním kvízem o věcné ceny. Druhá část soutěže nesla název Nezávislí lépe myslí a šlo o část kreativní, kterou pořádala pracovní skupina elektronické bezpečnosti krajského úřadu.

Žáci mohli natáčet videa, kreslit plakáty, komiksy nebo fotoromány. Soutěžní příspěvky se zaměřovaly na rizika spojená se závislostí na IT technologiích, internetu a podobně. A právě v této části naše žákyně 7. ročníku Ivana Zemachová získala 3. místo, ke kterému jí při předávání v Jihlavě pogratuloval hejtman Jiří Běhounek, další zástupci kraje a firem Autocont a Gordic.

Do krajského kola se bohužel nedostaly skvělé práce skupiny dívek Kláry Basovníkové, Emy Juránkové a Niny Šinclové a také komiks Adama Straky.

Děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

Mgr. Miroslav Sláma