Den naruby 2019

redakce  Sdílet článek na nebo

Den naruby patří v naší škole bezesporu mezi oblíbené a dnes už vlastně tradiční akce, které pořádá žákovský parlament…

Den naruby 2019

Letos tedy den, kdy bylo ve škole vše jinak, proběhl 30. května 2019. Jinak než obvykle probíhala také výuka… Místo učitelů si výuku pro ostatní připravili sami žáci. Někteří vykládali novou látku a připravili si zajímavé prezentace, někteří si nachystali zábavné hry a soutěže, jiní škodolibě zvolili psaní písemek a zkoušení. Zjistili, že být učitelem není tak jednoduché, jak se jim možná zdálo.

Jinak než obvykle probíhalo zvonění. Každá třída si vybrala svoji oblíbenou píseň a místo zvonku jim začátek a konec hodiny oznamovaly tyto hity.

Jinak než obvykle to vypadalo i ve škole. Chodby ožily barevnými balónky. Místo našich známých žáčků se zde objevili úplně jiní lidé – dámy v krásných šatech s kloboučky a kabelkami, chlapci a muži v montérkách i oblecích. Všem to moc slušelo a vybrat z nich ty nejhezčí bylo hoooodně těžké. Proto jsme to i letos nechali na vás a vy jste svým hlasem přes internet pomohli zvolit MISS a MISSÁKA NARUBY 2019.

 

MISS NARUBY

1. místo            Serena (Lukáš Hudeček, 9.B)

2. místo            Hanka  (Jakub Gregor, 9.C)

3. místo            Dáša    (Václav Brož, 8.C)

 

MISSÁK NARUBY

1. místo            Kevin   (Simona Kosourová, 8.C)

2. místo            Lery     (Kateřina Stupková, 7.C)

3. místo            Pepa    (Karolína Simajchlová, 6.C)

 

Děkujeme členům žákovského parlamentu, kteří tento den zorganizovali, všem zapojeným žákům a učitelům a těšíme se zase za rok…

Mgr. Hana Knapčoková