Děti darují dětem aneb radost v krabici

„Když děti darují dětem, je v tom spousta radosti. Vyberte si, pro jak staré dítě a kam dárek odevzdáte, naplňte s dětmi prázdnou krabici od bot dárky a doneste ji na sběrné místo. Váš dárek doručíme dětem z chudých rodin, které žijí vedle…“

Děti darují dětem aneb radost v krabici

Do projektu Krabice od bot se v letošním roce rozhodli zapojit žáci žákovského parlamentu. Měli již dobré zkušenosti z minulých let, a tak neváhali a zúčastnili se opět. Dokonce s projektem seznámili i ostatní spolužáky, a tak mohli přispět i ostatní žáci školy. Dárečků se tentokrát sešlo opravdu mnoho a byly moc krásné: panenky, skládačky, knihy, sluchátka, oblečení … a spousta plyšáků.

Děvčata z devátého ročníku je rozdělily do krabic pro jednotlivé děti a nádherně zabalily, občas doplnily i kresbičkou. Jen krabice od bot nestačily, musely sehnat větší krabice, aby se do nich všechny hračky vešly. V neděli 2. prosince už jen zbývalo předat dárečky na sběrné místo u evangelického kostela. Ještěže to máme ze školy kousek, protože krabic bylo tentokrát více a hlavně byly pořádně velké a těžké.

Děkujeme všem žákům, kteří se do akce zapojili. Vaše dárečky udělají jistě potřebným dětem velkou radost!

Mgr. Hana Knapčoková