Hurá, už umím číst!

Kdyby svět běžel poslední týdny v zaběhnutých kolejích, měli by již prvňáčci naší školy za sebou slavnostní pasování na čtenáře za přítomnosti svých pyšných rodičů a prarodičů…

Hurá, už umím číst!

Výjimečná situace, která postihla nejen naši školu, město, zemi, ale doslova celý svět, nás o tuto slavnost připravila. Aby to dětem nebylo líto, připravili jsme si společně alespoň zábavné hodiny čtení ve třídách 1.A a 1.B . Děti si oblékly svoje školní trička, a protože by se rády alespoň takto na dálku pochlubily s tím, že už opravdu dokáží číst krátké příběhy a pohádky a psát velkými tiskacími písmeny, přikládáme několik fotografií z našeho školního života.

Radost ze schopnosti brzkého čtení dětem umožňuje genetická metoda čtení, která je již mnoho let nedílnou součástí výuky na naší škole a díky které se děti brzy stávají samostatnými čtenáři a písaři, což jim samozřejmě činí velkou radost.

Mgr. Dita Machová, Mgr. Marie Budíková