Koloběžkiáda

Ve čtvrtek 13. června 2019 se děti ze školní družiny zúčastnily již 6. ročníku jízdy zručnosti na koloběžkách a kolech…

Koloběžkiáda

Na dopravním hřišti ji pro děti připravili žáci dopravního kroužku s paní učitelkou Součkovou. Děti byly rozděleny do družstev podle ročníků. Mladší děti jezdily na koloběžkách, starší na kolech. Nejdříve si děti vše vyzkoušely. Potom se vydaly na trať a předvedly svoji dovednosti při slalomu, jízdě v úzkém pruhu, zastavení na určeném místě atd. S každým šel jeden rozhodčí, který bedlivě sledoval techniku a každou chybu zapisoval. Zvítězil ten, který dosáhl nejmenší počtu trestných bodů. Souboj byl opravdu vyrovnaný.

Po vyhlášení výsledků následovalo rozdělení cen. S prázdnou neodešel žádný závodník a nechybělo ani společné foto. Chtěli bychom poděkovat dopravnímu kroužku a paní učitelce za přípravu akce a její zdárný průběh.

Jaroslava Košíková, Radka Maděrová