Oslavy Dne Země

Nové Město na Moravě  Sdílet článek na nebo

Oslavy Dne Země

Žáci prvního stupně oslavili letošní Den Země povídáním o myslivosti a lesnictví, pro žáky druhého stupně byla přichystána ekologická olympiáda. Součástí vědomostní soutěže byl i praktický úkol v podobě výtvoru jakéhokoliv živočicha z papírového materiálu. A že se sešla úžasná díla… První místo v teoretické části obsadila Lucie Kulíšková ze 7.B a Lucie Hlaváčová z 9.C. V praktické části zvítězila dvojice Tereza Halová a Tereza Rovenská z 9.C.

I členové školního Ekotýmu slavili Den Země a to upečením dortu ve tvaru zeměkoule. Škoda, že můžete posoudit pouze vzhled, nikoliv chuť. Slavnostní rozkrojení připadlo panu řediteli a pak přišla na řadu ochutnávka. Po dortu se jen zaprášilo.

Mgr. Martina Janíčková