Poprvé jako ve škole

Nové Město na Moravě  Sdílet článek na nebo

Poprvé jako ve škole

Ve čtvrtek 11. května 2017 za námi přišli na návštěvu budoucí prvňáčci, aby si zkusili, jaké to je usednout do školních lavic a celou jednu vyučovací hodinu si hrát a povídat ve třídě s paní učitelkou. Děti si s námi vyprávěly o jaru, změnách v přírodě, mláďatech hospodářských zvířátek, zahrály si hry a poslechly veselou pohádku. Nezapomněli jsme ani počítat, porovnávat, kreslit nebo skládat z písmenek první slovíčka.

Domů si budoucí školáčci odnášeli malé dárečky, které si sami vyrobili, a něco sladkého za odměnu na závěr. Myslím, že podle toho, co všechno už dnes umí, mohu říci, že budeme mít báječné prvňáčky. Na příští setkání, tentokrát s rodiči na informativní schůzce, se těší

Mgr. Marie Budíková