Prezentiáda

redakce  Sdílet článek na nebo

Prezentiáda je soutěž v prezentačních dovednostech pro žáky základních a středních škol. Nám se naskytla možnost se do soutěže také zapojit…

Prezentiáda

Prvním úkolem bylo vytvoření prezentace na zvolené téma. Pro naši kategorii byla letošní rok vyhlášena dvě témata – Technologie nás sbližují a Práce snů. Z naší třídy se nakonec zapojily dva týmy. Tým s názvem SCHOLA MUSIC ve složení Eva Mošnerová, Barbora Malinová a Ondřej Slonek si vybral téma Technologie nás sbližují a tým SUCHÝ KOLÁČEK ve složení Lucie Ivaničová, Iveta Koláčková a Sebastián Suchý si vybral téma Práce snů.

Na poslední chvíli jsme odeslali naše prezentace a pak už jen čekali, jestli nás čeká postup do krajského kola. Na konci března nás čekalo milé překvapení. Zjistili jsme, že oba týmy do krajského kola v Havlíčkově Brodě postoupily. To pro nás znamenalo, že máme několik dní na to, abychom se mohli dobře připravit a vyladit naši prezentaci k dokonalosti.

V pátek 13. dubna ráno jsme se sešli s panem učitelem před vlakovým nádražím a vyrazili směr Střední průmyslová škola v Havlíčkově Brodě. Zde se nakonec sešlo sedm týmů a vždy se losovalo, který tým půjde před porotu prezentovat. A jak to celé dopadlo? Na třetím místě se umístil náš tým s názvem SCHOLA MUSIC! Na druhém a prvním místě se umístily týmy z Ledče nad Sázavou. Sice nás trochu mrzelo, že nejsme na postupových místech do Grand finále v Brně, ale i tak jsme byli moc šťastní. Získali jsme nové zkušenosti, které můžeme dál v životě použít, a navíc byla celou dobu velká legrace.

Eva Mošnerová, 9.B