Recitační soutěž

Ani v letošním školním roce jsme nevynechali poetické odpoledne, kde žáci 1. stupně, někteří poprvé, vystoupí na pódium a publiku zarecitují básně, jak nejlépe v dané chvíli zvládnou.

Recitační soutěž

V pondělí 12. února 2018 se kreslírnou naší školy ozýval potlesk pro děti, které nezapomněly trémou texty a přítomným přednesly básně českých i zahraničních tvůrců. Pro žáky 5. ročníku se recitační soutěž stala již tradicí, a tak není divu, že jejich výkony zaujaly hlediště nejvíce. Vyzdvihnout je třeba výkony žáků 5.A Jana Petra, Niny Šinclové a Josefíny Bartoňové.

Nejlepší tři recitátoři v každém ročníku obdrželi diplom a každý z přítomných sladkost. Někteří se pak ještě rádi zúčastnili 21. února akce s názvem Umělecký přednes na Novoměstsku, která se uskutečnila v kulturním domě.

PaedDr. Miroslava Kotovicová