Slavnostní vyřazení žáků 9. tříd

Nastal všemi očekávaný konec školního roku. Většina žáků se opět v září setká, jen letošní deváťáci již ne…

Slavnostní vyřazení žáků 9. tříd

Čtvrtek 21. 6. 2018 byl pro ně posledním dnem školní docházky, dnem, kdy ještě naposledy všichni společně usedli do lavic 1. ZŠ. V tento den proběhlo v odpoledních hodinách v kulturním domě slavnostní vyřazení těchto žáků.

Deváťáci si společně se svými učiteli připravili na tuto tradiční kulturní akci bohatý program, kterým završili svých devět let školní docházky. Rodiče, učitelé, zástupci města a další hosté viděli z fotek a prezentací, co zajímavého žáci ve škole zažili. A že toho za ty roky nebylo málo – výlety, exkurze, adaptační a zážitkové pobyty, dny dětí, diskotéky a mnoho dalších školních i mimoškolních akcí… Zároveň si jednotlivé třídy připravily pěkná taneční či cirkusová vystoupení, takže se hosté skvěle pobavili. Při slavnostních proslovech na rozloučenou a při samotném šerpování ukápla nejedna slzička jak dětem, tak rodičům. Vždyť tímto dnem skončila jedna etapa jejich života.

Všem žákům přejeme i do té další etapy hodně štěstí a splnění všech snů a přání. Za finanční podporu při realizaci akce a pamětní dary děkujeme Spolku rodičů při ZŠ a městu Nové Město na Moravě.

Kompletní fotogalerii ze slavnostního vyřazení si můžete stáhnout ZDE, videozáznam celé akce si můžete prohlédnout ZDE.

Mgr. Hana Knapčoková