Snídaně se starostou Nového Města

Nové Město na Moravě  Sdílet článek na nebo

Snídaně se starostou Nového Města

Ve středu 24. května 2017 se vybraní členové žákovského parlamentu zúčastnili snídaně se starostou. Přítomni byli zástupci všech škol v Novém Městě na Moravě a vedení našeho města.

Proběhlo vyhodnocení dotazníku, který nedávno vyplňovali žáci jednotlivých škol. Vyjadřovali se k rozvoji našeho města – co by si přáli, co jim chybí… Výsledky můžete najít na stránkách našeho města (projekt MAP). Kdo se dotazníkového šetření neúčastnil a měl by zájem, může dotazník vyplnit individuálně ZDE.

Následovala diskuze na téma: Jak vidí žáci problematiku vzdělávání a výchovy dětí, co jim ve školách chybí a s čím jsou naopak spokojeni, co se dělá ve škole dobře, co by se dalo ještě zlepšit. Setkání bylo zajímavé a rádi si jej zopakujeme.

Mgr. Hana Knapčoková