Sportovní odpoledne s TAJV v družině

Všichni cítíme, že na děti negativně působila dlouhá koronavirová sportovní odmlka, která nás omezuje téměř dva roky…

Sportovní odpoledne s TAJV v družině

Proto jsme využili nabídky profesionálního sportovce Mgr. Jana Váni, který jezdí po celé České republice a pořádá pro děti sportovní turnaje s TAJV (Tenisová akademie Jan Váňa). Ve čtvrtek 4. října 2021 zavítal do Nového Města a pro děti z naší školní družiny uspořádal sportovní odpoledne. Děti se rozdělily do družstev a postupně si vyzkoušely své pohybové schopnosti a dovednosti v pěti disciplínách: tenis, florbal, frisbee, malý fotbal a házená. Na každém stanovišti sbíraly body, které se na závěr sečetly. A kdo nakonec vyhrál?

– na 3. místě se umístil Adam Šafařík ze 4.B

– na 2. místě se umístil Filip Brázda z 2.A

– na 1. místě byl a vítězem se stal Milan Dvořák ze 4.A, který vyhrál hlavní cenu – vstupenku na celostátní turnaj vítězů

Naši vítězové obdrželi pěkné ceny, ale ostatní děti nebyly smutné, protože nikdo neodešel s prázdnou. Jednohlasně se všichni shodli na tom, že pokud se akce bude příští rok opakovat, rádi se zúčastníme.

Radka Maděrová

Dotazník