Sportovní odpoledne školní družiny

V pondělí 21. září 2020 proběhlo na atletickém stadionu sportovní odpoledne všech oddělení družiny…

Sportovní odpoledne školní družiny

Byla připravena celá řada zajímavých disciplin, ve kterých soutěžila celkem tři družstva formou štafety. Nachystány byly nejen zajímavé disciplíny, jako je například protažení kruhem, oběhnutí kuželů, slalom mezi kuželi či posílání míče mezi nohama, ale i drobné ceny v podobě obrázků, tužek a bonbónů.

Děti si závodění opravdu užívaly a samozřejmě chtěly všechny vyhrát. Ale to nejde, i když v tomto případě nebylo důležité, kdo vyhraje, ale to, aby si to všechny děti užily, protáhly svá těla a měly radost z pohybu.

Bylo to příjemné odpoledne podpořené krásným počasím. Poděkování patří nejen vychovatelům, kteří ho připravili, ale i dětem za sportovní chování. Všichni se budeme těšit na další podobnou akci.

Mgr. Jaroslava Hnízdilová