Tajemný večer s Andersenem

Děti ze školní družiny a z druhých tříd se sešly v úterý 26. října 2021 v podvečer před budovou naší družiny…

Tajemný večer s Andersenem

V očekávání nevšedního zážitku byly připraveny na Tajemný večer s Andersenem. Přivítat je přišli pohádková víla a Rumcajs s Mankou. Děti se nejprve dozvěděly o osobnosti dánského spisovatele a pohádkáře Hanse Christiana Andersena. Díky němu se tyto večery pořádají každoročně. Celým večerem nás provázela pohádková knížka Rumcajs od Václava Čtvrtka.

Děti plnily různé zábavné úkoly, zdobily balónky, vyrobily si masku sovičky a zadováděly si při diskotéce. Na závěr nevšedního večera na děti čekala stezka odvahy tajemnou noční školou. Všichni se těšili, ale také příjemně báli. Za pomoci světélkujících svíček stezku odvahy zvládli úplně všichni.

Tajemné podvečerní setkání se vydařilo a v nočních hodinách se rozzářené děti vracely do svých domovů obohaceny o nové nevšední zážitky.

Radka Maděrová

Dotazník