Výsledky voleb do školské rady

Výsledky voleb do školské rady

Výsledky voleb do školské rady – zástupci pedagogických pracovníků

V pondělí dne 23. 04. 2018 se uskutečnily v kreslírně 1. ZŠ v Novém Městě na Moravě v souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a volebním řádem, který vydal zřizovatel, volby do školské rady z řad pedagogických pracovníků školy.

Pedagogičtí pracovníci zvolili za členy školské rady:

• Mgr. Hanu Knapčokovou
  • Mgr. Eriku Oravcovou

Výsledky voleb do školské rady – zástupci zákonných zástupců žáků

V úterý dne 24. 04. 2018 se uskutečnily v kreslírně 1. ZŠ v Novém Městě na Moravě v souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a volebním řádem, který vydal zřizovatel, volby do školské rady z řad zákonných zástupců žáků školy.

Zákonní zástupci žáků školy zvolili za členy školské rady:

• Ing. Janu Vodičkovou
  • Evu Skalníkovou

Na základě výsledků voleb byla ustanovena školská rada pro období let 2018-2021. Složení rady je k dispozici ZDE.