Zachraňte zmatené plechovky

V loňském školním roce se žáci dnes už bývalé 5.B zúčastnili soutěže, jejímž pořadatelem byla společnost Bonduelle, při které se učili třídit kovový odpad…

Zachraňte zmatené plechovky

V průběhu čtyř soutěžních kol četli zábavné komiksy, vyplňovali pracovní listy a nakonec upcyklovali neboli odpadový materiál (v tomto případě plechovky) přetvářeli na nově využitelný produkt, což je bavilo ze všech aktivit nejvíce.

Naprosto nečekaně se dostavil parádní výsledek! Všem zaplesalo srdíčko radostí, protože děti se umístily na 1. místě a pro školu vyhrály hlavní cenu – sportovní vybavení v hodnotě 50 000,- Kč.

Cenu převzaly v Zemědělském muzeu v Praze 8. září 2021. Poté navštívily ještě Technické muzeum, prošly si Staroměstské a Václavské náměstí, zkrátka celý den si za krásného slunečného počasí náležitě užily.

Mgr. Pavlína Poláčková