Zahájení školního roku 2020-2021

V úterý 1. září 2020 zahájí škola svoji činnost v plném rozsahu v souladu se školskými právními předpisy…

Zahájení školního roku 2020-2021

Provoz školy bude vycházet z dokumentu MŠMT ČR Provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID-19 (tzv. manuál – kompletní znění ZDE), doporučeními MZd tzv. „semaforem“ a KHS. V důsledku krizových nebo mimořádných opatření může škola poskytovat distanční vzdělávání, které by bylo pro žáky povinné.

Mezi přijatá opatření v souvislosti s aktuální situací patří zvýšená hygiena, omezení pohybu žáků po škole, omezení některých aktivit… Platí zákaz vstupu rodičů do budovy školy. Výjimka platí první den pro zákonné zástupce prvňáků, kteří mohou své dítě do školy doprovodit a při vstupu do školy si nasadí roušku.

Škola bude pro žáky otevřena denně od 7:00 hodin, žáci se po přezutí přemístí do své třídy. Výuka začíná klasicky v 7:30 hodin.

Harmonogram zahájení školního roku
úterý 1. září 2020
zahájení školního roku ve třídách
konec vyučování:

• 1. třídy – v průběhu 1. vyučovací hodiny
  • 2.-9. třídy – v 9:05 hodin (po 2. vyučovací hodině)

středa 2. září 2020
třídnické práce, organizační záležitosti
konec vyučování:

• 1. třídy – nejpozději v 9:05 hodin
  • 2.-9. třídy – v 10:05 hodin (po 3. vyučovací hodině)

od 3. září 2020
výuka dle rozvrhu

Všem žákům přejeme do nového školního roku hodně štěstí a úspěchů. Apelujeme na rodiče, aby neposílali do školy děti s příznaky jakéhokoliv onemocnění.

Děkujeme za pochopení. Věříme, že společně současnou složitou situaci zvládneme.

Mgr. Otto Ondráček, ředitel školy