Žákovský parlament 2018-2019 – závěrečná schůzka

Žákovský parlament 2018-2019 – závěrečná schůzka

Závěrečná schůzka žákovského parlamentu proběhla 10. června 2019. Společně jsme vyhodnotili akce, které členové žákovského parlamentu realizovali a kterých se účastnili. Tereza informovala o slavnostním předání dárku v podobě barevných triček dětskému oddělení nemocnice v našem městě.

Zhodnotili jsme Den naruby a volbu MISS a MISSÁKA 2019 NARUBY. Při hlasování byl mimo jiné i dotaz, zda v této akci pokračovat. Žáci pokračovat chtějí, akce se jim líbí. Vždyť vyměnit si navzájem role mohou jen jednou v roce.

Bára a Milan předali nové postřehy ze Setkání žákovských parlamentů v Jihlavě, které proběhlo 3. 6. 2019 a zúčastnilo se ho pět našich zástupců. Následovala příprava materiálů k prezentaci našeho žákovského parlamentu při oslavách školy, jež nás čekají v září dalšího školního roku.

Děkujeme všem členům za jejich celoroční práci, loučíme se se zástupci devátých tříd a přejeme všem krásné prázdniny!

Mgr. Hana Knapčoková

Činnost žákovského parlamentu je podporována Krajem Vysočina