Žákovský parlament 2019-2020 – 2. schůzka

V pondělí 19. září 2019 proběhla druhá schůzka žákovského parlamentu. A nebyla to běžná schůzka, tentokráte byla součástí oslav 140. výročí naší školy…

Žákovský parlament 2019-2020 – 2. schůzka

Členové žákovského parlamentu připravili v prostoru před školou prezentaci naší činnosti, aby se o nás dozvěděli i ostatní žáci, učitelé, rodiče a další veřejnost. Každý z návštěvníků se mohl zúčastnit dotazníkové soutěže týkající se znalostí o naší škole. Některé otázky byly jednoduché, některé daly zabrat. Víte například, která historická osobnost má svoji bustu umístěnou v 1. patře vedle ředitelny? Kolik dětí navštěvuje naši školu? Jaké významné ocenění získala naše škola?

Své znalosti vyzkoušeli skoro všichni účastníci oslav, zapojil se i pan Michal Šmarda, starosta našeho města. Soutěžících bylo opravdu mnoho a mnoho bylo i správných odpovědí, tak o vítězi musel rozhodnout los. Šťastného výherce krásného trička nakonec ve slavnostní podvečer vylosoval pan ředitel Otto Ondráček. Výherci blahopřejeme!

Mgr. Hana Knapčoková