Žákovský parlament 2021-2022 – 2. schůzka

V pondělí 22. listopadu 2021 proběhla druhá schůzka žákovského parlamentu v letošním školním roce…

Žákovský parlament 2021-2022 – 2. schůzka

Bylo to později, než jsme plánovali, ale k odložení došlo z důvodu vysoké absence žáků (nemoc, karanténa). Nyní je situace výrazně lepší, proto jsme rádi, že jsme se za dodržení bezpečnostních hygienických opatření mohli setkat.
Program:

1. Úvod
  2. Projekt „Krabice od bot“
  3. Zhodnocení činností zástupců žákovského parlamentu
  4. Nové náměty

K bodům programu:

2. –  Tentokrát se do projektu nezapojíme, neboť z důvodu velké absence žáků nebyl dostatečný prostor pro přípravu.

3. – Jednotliví zástupci tříd představili svým spolužákům činnost žákovského parlamentu a možnost všech zapojit se do dění ve škole. Mohou přicházet s novými nápady a připomínkami, co jim chybí a co by se jim ve škole líbilo.

4. – Jedním z námětů byly nápoje ve školní jídelně. Žáci by chtěli obnovit možnost mít u oběda k dispozici čistou vodu. Dále zazněl dotaz na pořádání oblíbených akcí (bowling, vánoční diskotéka). Bohužel z důvodu dodržení homogenity tyto akce musejí být zrušeny, neboť v tomto období hrozí vysoké riziko nákazy.

Členové ŽP ve školním roce 2021-2022

Mgr. Hana Knapčoková