Žákovský parlament 2021-2022 – 3. schůzka

V pondělí 13. prosince 2021 proběhla třetí schůzka žákovského parlamentu…

Žákovský parlament 2021-2022 – 3. schůzka

Jsme rádi, že jsme se v naplánovaném termínu sešli a probrali vše, co bylo třeba.

Program:

1. Úvod
  2. Zhodnocení činností zástupců žákovského parlamentu
  3. Dotazy
  4. Projekt „Babičko, dědečku,…“

K bodům programu:

2. – Jednotliví zástupci tříd zhodnotili minulý měsíc, který byl pro všechny náročný, mnoho dětí bylo nemocných, většina tříd se ocitla v karanténě.

3. – Objevil se dotaz na vaření dvou jídel ve školní jídelně. Z provozních důvodů a vzhledem k náročnosti výdeje po dobu bezpečnostních opatření z důvodu nemoci covid-19 se vaří jedno jídlo. Jakmile se situace zlepší, opět se vrátíme k vaření dvou jídel. Děkujeme za pochopení.

4. – Naše škola se zapojila do projektu MAP II v území dopadu ORP Nové Město na Moravě. Na základě výzvy žáci z různých tříd nakreslili vánoční přáníčka a členové žákovského parlamentu je doplnili o vánoční pozdrav. Malovali, psali, tvořili… Tato přání osobně zaneseme seniorům do DPS v Novém Městě na Moravě. Chceme jim v této vánoční době udělat radost a potěšit je.

Mgr. Hana Knapčoková

Dotazník