Zdravý životní styl

V osmém ročníku proběhlo v rámci volitelného předmětu ekologicko přírodopisná praktika projektové vyučování, ve kterém žáci zaujali svým postojem ke zdravému životnímu stylu.

Zdravý životní styl

Ve skupinách pak prezentovali své práce, do kterých si vybrali témata sport, koníčky, jídelníček, odpočinek a další. Při prezentacích neopomněli i praktické ukázky. Ostatní tak měli možnost ochutnat ovesné sušenky či banánové smoothies, kdy sušenky slavily takový úspěch, že tvůrci museli nejednou poskytnout recept na jejich výrobu. Dále jsme mohli zhlédnout například přehlídku florbalové výzbroje, ukázku ručních prací apod. V projektu měli žáci možnost nejenom pracovat samostatně, ale také si uvědomit postoj ke svému zdraví a zdravému životnímu stylu.

Mgr. Martina Janíčková